Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Vytvoření události

V pravém horním rohu Kalendáře událostí klikněte na tlačítko Přidat událost. Můžete také kliknout přímo na požadovaný den v kalendáři (pouze v pohledu Měsíc, Týden a Den). V pravé části obrazovky se následně zobrazí prostředí pro vytváření události. Vyplňte potřebné údaje a kliknutím na tlačítko Vytvořit událost vytvoříte událost. Tlačítkem Zrušit změny nebo křížkem (X) v hodní části zrušíte celé zakládání události.

K události můžete přidávat její popis (ale nemusíte) a také připojovat soubory z dokumentů. Připojovat můžete soubory viditelné pouze výboru SVJ i soubory viditelné všem uživatelům. V případě, že k události viditelné všem přiložíte viditelný i neviditelný dokument, sousedé vždy uvidí jen ten viditelný dokument a členové výboru uvidí všechny.

U každé události můžete nastavit viditelnost. Jedná se o zobrazení události všem členům SVJ nebo pouze výboru SVJ. Můžete tak jednoduše určit, kterou událost chcete označit jako veřejnou nebo viditelnou pouze pro výbor SVJ. V případě, že nastavíte událost jako viditelnou pouze pro výbor, bude tato událost označena v Kalendáři událostí a detailu událost přeškrtnutým očičkem.

Abyste mohli události odlišit hned na první pohled, máte možnost každou událost obarvit přednastavenými barvami. V pohledu na Kalendář událostí budou události vyznačeny barevně.

Byla tato informace užitečná?

1