Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Multilogin v SVJ Aplikaci a jak to funguje

Multilogin – Co to je a jak to funguje

Poměrně často se nás na podpoře ptáte, jak funguje „Multilogin”, co to je, k čemu je to dobré a jak tuto funkci v SVJ Aplikaci najdete.

Multilogin je funkce, na kterou narazíte až ve chvíli, kdy jste registrováni ve více společenství vlastníků, které využívají SVJ Aplikaci a ve všech těchto společenství máte stejné přihlašovací údaje (e-mail i heslo). Jedním přihlašovacím údajem se rychle přehlásíte do všech vašich společenství a následně se mezi nimi můžete jednoduše přepínat, aniž by bylo nutné se z jednoho společenství odhlásit a následně v dalším přihlásit.

Nemusíte si pamatovat, že ve společenství X máte takové přihlašovací údaje a ve společenství Y zase jiné. Do všech společenství se přihlásíte jedním přihlašovacím údajem. Jakmile se přihlásíte, zobrazí se obrazovka s výběrem všech společenství registrovaných na zadanou e-mailovou adresu. Poté už stačí vybrat požadované společenství a je to.

Jistě jste si všimli, že pro přihlášení do vašeho společenství nemusíte zadávat unikátní URL adresu, jako například svjaplikace.cz/vase-spolecenstvi/, ale jednoduše se přihlašujete na všeobecné stránce s přihlášením. SVJ Aplikace sama automaticky rozpoznává, ve kterém společenství je zadaná e-mailová adresa registrovaná a okamžitě vás přihlásí do konkrétního společenství. S tím souvisí právě funkce Multilogin. Vše jsme do posledního detailu navrhli tak, aby pro vás používání aplikace nebylo složité a nemuseli jste řešit ani takové maličkosti, jako vzpomínat na jednotlivé přihlašovací údaje nebo jednotlivé adresy společenství.

Funkci Multilogin jsme vytvořili pro všechny uživatele, kteří vlastní více bytů v několika společenství. V neposlední řadě jsme mysleli i na správcovské firmy, stavební bytová družstva a profesionální předsedy, kteří spravují a starají se o několik společenství.